Engleski za predškolce

 

Kursevi jezika za predškolce

 

 

Ono što je izuzetno bitno je da programi prate razvoj intelektualnih i motoričkih sposobnosti dece i time omogućavaju da deca rade ono što je njima zanimljivo za njihov uzrast, a sve to uz upotrebu atraktivnih programa i materijala. Uz program koji rade i sam čas koji je osmišljen i prilagođen njihovom uzrastu, deca nemaju opterećenje da uče strani jezik, već sve usvajaju spontano i kroz igru. Kroz raznovrsne aktivnosti deca usvaju osnovne strukture i vokabular primeren njihovom uzrastu.

Nastava za decu predškolskog uzrasta traje 10 meseci od 04.septembra 2023. do 20. juna. 2024.

2 puta nedeljno po 45 minuta.
Grupe 4-8
Ukupan fond u školskoj godini 2023/24  je 74 časova.

CENA KURSA IZNOSI: 39.000 RSD

MESEČNA RATA IZNOSI: 3.900 RSD

USLOVI PLAĆANJA: u 10 mesečnih rata ili avansno uz popust 10%