Engleski za osnovce

Kursevi jezika za osnovce

Naše polaznike već od dečijeg nivoa upoznajemo sa šemom Međunardnih ispita i već u tinejdžerskom uzrastu su u mogućnosti da polažu iste. Možemo se pohvaliti velikim brojem polaznika koji sa uspehom polažu u Britanskom Savetu.

Deca školskog uzrasta su podeljena u grupe po uzrastu i nivou znanja. Veliki broj grupa istog uzrasta a različitog nivoa znanja nam dozvoljava da talentovanu i naprednu decu, uz predlog profesora i saglasnost roditelja, rasporedimo u grupu višeg nivoa znanja.

Nastava za decu školskog uzrasta je organizovana 2 puta nedeljno po 60 minuta. U gupama minimum 4 maksimum 10 učenika
Kurs traje 10 meseci, od 04.septembra 2023. do 20. juna 2024. Ukupan fond u toku školske godine je 100 časova.

 

CENA KURSA IZNOSI 45.000 RSD

Mesecna rata je: 4.500 RSD

Uslovi plaćanja: u 10 mesečnih rata ili avansno uz 10% popusta