Letnja škola engleskog u Velikoj Britaniji

LONDON -letnji kursevi

CENTRAL LONDON - SOUTH BANK UNIVERSITY – KINGS SUMMER COURSE Nezaboravno leto u Londonu Najkvalitetniji koledž sa iskusnim profesorima, Englezima, u luksuznom smeštaju u srcu najdinamičnijeg grada Evrope Program: Letnji kurs engleskog jezika sa punim vannastavnim programom i aktivnostima Uzrast: 13-25 godina Trajanje: 15 dana Termin: 08.07. - 22.07. 2020. Smeštaj: Studentski koledž, jednokrevetne sobe sa kupatilom, udaljenost od škole 5 minuta. Centar Londona zona 1 Časovi: 15 časova nedeljno u grupama do 15 studenata Ishrana: Puni pansioni u kampusu, Lunch paketi kada se ide na celodnevne ekskurzije. Izleti: 1 celodnevni izlet + 4 poludnevna izleta nedeljno Cena: 2 nedelje = 1.950 Funti Viza: oko 120 evra -za državljane Republike Srbije. Avio prevoz: Cena avio karte zavisi od vremena kupovina karte. (280 do 390 Evra). Cenom je obuhvaćeno: - Smeštaj u jednokrevetnim sobama sa kupatilom - Ishrana na bazi punih pansiona - Nastava engleskog jezika 15 časova nedeljno – Jedna celodnevna ekskurzija van Londona i četiri poludnevne ekskurzije u Londonu nedeljno, jedna ulaznica za znamenitosti Londona nedeljno, - Kompletan program vannastavnih i sportskih aktivnosti u kampusu i svakodnevni obilasci Londona - Transfer Aerodrom – London- Aerodrom (Hitrou) - Dijagnostički test, kontrolni testovi u toku nedelje - Udžbenik - Sertifikat o završenom kursu Cenom nije obuhvaćeno: - Karta za gradski prevoz po Londonu 1. i 2. Zona ( cena za decu uzrasta do 15 godina iznosi 32 funte, za starije od 15 godina iznosi 64 Funte. Cena je iskazana za 2 nedelje. ) Prevoz se plaća našem predstavniku u Londonu. - Polisa putnog zdravstvenog osiguranja - Stručna pomoć pri apliciranju za dobijanje vize - oko 30 Evra - Obavezan depozit u iznosu od 50 Funti, plaća se po dolasku u kampus ( depozit služi za pokrivanje eventualno načinjene štete u objektu - lični troškovi - ulaznice za fakultativne posete mjuziklu, atrakcijama u Londonu i muzejima koji nisu obuhvadeni programom Kings summer programa. NAPOMENE: - Broj mesta za ovaj program je ograničen. Prijave se primaju do popune mesta ili najkasnije do 30.03.2020. - Za realizaciju programa potrebno je minimum 10 putnika. - Za maloletne putnike potrebna je saglasnost oba roditelja overena u nadležnoj instituciji. - Rok za predaju dokumentacije za viziranje je najkasnije do 30.04.2020. - Uslovi viziranja: spisak potrebne dokumentacije i formular koji detaljno mora biti popunjen biće Vam poslat nakon prijavljivanja na program. - Akontacija 300 funti. -Celokupan iznos aranžmana mora biti izmiren najkasnije 4 nedelje pre početka putovanja. Fakultativni izleti i karta za lokalni gradski prevoz plaćaju se vodiču u Londonu u britanskim funtama. Organizator KINGSSUMMER UK www.kinngssummer.com

Online prijava: