Letnje škole engleskog jezika

Letnja škola engleskog u Velikoj Britaniji

LONDON -letnji kursevi SOUTH BANK UNIVERSITY - KINGS SUMMER COURSE LETNJI KURS ENGLESKOG JEZIKA U CENTRU LONDONA PUNI NASTAVNI I VANNASTAVNI PROGRAM


Saznaj više

Letnja škola engleskog u USA
Saznaj više

Letnji kamp Zlatibor

Letnji kamp engleskog jezika i sporta Zlatibor 2017. organizujemo u objektu Domaći kutak. Termin održavanja kampa je 1.7.-9.7. 2017. Kapacitet kampa je 100 kampera, za uzrast dece od 7 do 14 godina. Pored engleskog jezika koji se organizuje kroz nastavu i klubove, deca su uključena u mnoga sportska takmičenja. Svake večeri se održavaju dešavanja kao što su pokaži šta znaš, izbor za miss i mistera, maskembal, karaoke i finalni kviz znanja... Za sve aktivnosti i takmičenja kamperi dobijaju vredne nagrade.Saznaj više

Letnji kamp Grčka

Letnji kamp u Grčkoj je idealna prilika za nezaboravno leto. Kamp organizujemo u kampu "Alexandra", u oblasti Kavala na severu Grčke. Kamp se nalazi u blizini grada Asprovalta (20km), na 110 km od Soluna. Ukupan kapacitet kampa je 450 kampera, koji se nalazi na 40 hektara površine. Zatvorenog je tipa isključivo za decu od 5 do 17 godina. Kamp posećuju deca iz Makedonije, Rumunije, Bugarske, Rusije, Belorusije, Grčke, Srbije, Ukrajine...
Saznaj više