Kursevi engleskog jezika u Pančevu

Kursevi engleskog jezika za predškolce

U našoj školi se može početi sa učenjem stranog jezika već od 3. godine starosti, sa ili bez prethodnog znanja, što je omogućeno detaljnom šemom kursevai udžbenicima posebno kreiranim i prilagođenim najmlađem uzrastu. Posebno obučeni profesori za rad sa decom, redovno posećuju stručne seminare gde se usavršavaju.


Saznaj više

Kursevi engleskog jezika za školarce

Osnovna ideja je da deca kontinuiranim učenjem, od predškolskog uzrasta, kroz osnovnu i srednju školu, u uzrastu od 15 do 17 godina dostignu CEF nivo B2 i C1. To je nivo znanja koji omogućava samostalnost u upotrebi jezika i njegovom daljem učenju. Ovo je standardni nivo koji se traži kao kvalifikacija prilikom zapošljavanja i studiranja na stranom jeziku.


Saznaj više

Kursevi engleskog jezika za odrasle

Odraslim polaznicima nudimo veliki broj kurseva različitih nivoa. Kurseve odabiramo i prilagođavamo prema potrebama polaznika i cele grupe.


Saznaj više

Individualni časoviSaznaj više

Teenage programSaznaj više